Konsultacje nauczycieli w roku szkolnym 2019/2020

L.p. Nazwisko i imię Dzień tygodnia Godzina
1. p. Korpus Małgorzata Czwartek 4 lekcja
2. p. Terka Marcin Poniedziałek 6 lekcja
3. p. Bekus Kamila  Środa 6 lekcja
4. p. Bogus Rafał  Wtorek 16:15 - 17:00
5. p. Buczkowska Agata Poniedziałek 4 lekcja
6. p. Cholewa – Purgał Anna Piątek 4 lekcja
7. p. Cichecka Irena 1. poniedziałek m-ca 3 lekcja
8. p. Cieślak Tatiana Poniedziałek 6 lekcja
9. p. Denis Sylwia  Wtorek 4 lekcja
10. p. Domagała  Karolina  Poniedziałek 3 lekcja
11. p. Chudy Kamil Wtorek 7 lekcja
12. p. Gendek-Barhoumi Beata  Piątek 5 lekcja
13. p. Hapunik Agata 1. poniedziałek m-ca 10:30 - 11:15
14. p. Jarząbek Łukasz  Poniedziałek 6 lekcja
15. p. Jarząbek Wiesław  Poniedziałek 5 lekcja
16. p. Jeruszka Jarosław  Środa 8 lekcja
17. p. Jędrzejczyk Krystyna  Poniedziałek 4 lekcja
18. p. Kaczmarek Katarzyna Czwartek 5 lekcja
19. p. Kałużna Magdalena 1. poniedziałek m-ca 16.15 - 17:00
20. p. Kornecka-Nalewajka Katarzyna  Wtorek 4 lekcja
21. p. Kossak-Wąchała Marzena  Środa 3 lekcja
22. p. Koszyk Beata  Piątek 4 lekcja
23. p. Kowalska Anna  Czwartek 2 lekcja
24. p. Krawczyk Katarzyna  Poniedziałek 8 lekcja
25. p. Kwapisz Magdalena Wtorek 5 lekcja
26. p. Leśniak Marta  Poniedziałek 2 lekcja
27. p. Lutostańska Ewa  Piątek 3 lekcja
28. p. Machniewicz Michał  Środa 5 lekcja
29. p. Marzec Jolanta  Wtorek 5 lekcja
30. p. Mąkowska Małgorzata Poniedziałek 7 lekcja
31. p. Michałowska  Aneta  Wtorek 2 lekcja
32. p. Najman Zbigniew  Wtorek 5 lekcja
33. p. Ociepa Roma  Piątek 2 lekcja
34. p. Olenderek Jolanta  Poniedziałek 4 lekcja
35. p. Płaczek Sylwia Piątek 7 lekcja
36. p. Piaszczyk  Monika  Środa 13:30 - 14:15
37. p. Popow Agnieszka  Piątek 2 lekcja
38. p. Stępień Dariusz  Wtorek 6 lekcja
39. p. Stępień Justyna  Czwartek 2 lekcja
40. p. Stoińska Magdalena  Wtorek 5 lekcja
41. p. Szago - Lalak Elina  Środa 2 lekcja
42. p. Tałaj Anna  Środa 3 lekcja
43. p. Warta Agata  Piątek 3 lekcja
44. p. Warzecha Agnieszka  Poniedziałek 3 lekcja
45. p. Wieczorek Izabela  Wtorek 4 lekcja
46. p. Wieczorek Marcin  Środa 6 lekcja
47. p. Wilczyńska Anetta  Środa 5 lekcja
48. p. Wilk Katarzyna  Czwartek 1 lekcja
49. p. Witek Andrzej Środa 5 lekcja
50. p. Wojaczek Paweł Piątek 6 lekcja
51. p. Wołkowicka Joanna  Czwartek 7 lekcja
52. p. Wrońska-Radosz Agnieszka Piątek 5 lekcja
53. p. Zielińska-Śmietana Maria  Czwartek 3 lekcja
54. p. Zjawiona-Kubicka Dominika  Czwartek 5 lekcja
55. p. Zych Michał Środa 6 lekcja
56. p. Żesławska Dorota  Poniedziałek 3 lekcja

Wytworzył: Dyrektor Barbara Gala-Glińska (12 września 2019)
Opublikował: Marcin Terka (13 września 2019, 08:37:28)
Podmiot udostępniający: VII Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 24

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij