Drugie zwycięstwo

12 listopada nasi koszykarze spotkali się w hali "Polonia", by stanąć naprzeciwko drużyny "Żeromskiego". Jak się okazało był to trudniejszy mecz niż sądziliśmy na początku. Świetna praca w obronie, ale w ataku aż szkoda mi słów, wiele nie trafionych rzutów sam na sam z koszem. Wiele strat, duża ilość złych podań. Wynik jaki widniał na tablicy po pierwszej połowie to 17:17, co jest bardzo rzadkim widokiem jak na koszykówkę. Trzecią kwartę zaczęliśmy konsekwentnie w obronie, oraz wykorzystywaliśmy czyste pozycje oraz błędy naszych przeciwników. Wyszliśmy na spokojne prowadzenie, którego nie oddaliśmy do końca meczu. Trzeba pochwalić naszych niskich zawodników za genialną pracę w obronie przeciwko najgroźniejszemu zawodnikowi "Żeromskiego". Wynik końcowy 49:35

Następny mecz czeka nas w środę 19.11 z drużyną TZN’u.

Wytworzył: Małgorzta Jackowska - dyrektor szkoły (14 listopada 2014)
Opublikował: Edyta Rećko (14 listopada 2014, 16:44:34)
Podmiot udostępniający: II Liceum Ogólnokształcące

Ostatnia zmiana: Edyta Rećko (12 czerwca 2017, 09:31:25)
Zmieniono: metryka