Siedmiokrotny MISTRZ

Uczeń klasy IIe  trenujący w  UKS-u Trójka Częstochowa zdobył w sumie aż siedem medali podczas Mistrzostw Śląska, które odbyły się na pływalni "Olimpijczyk" w Gliwicach.

Na starcie dwudniowej imprezy stanęło 248 zawodników i 174 zawodniczek z 43 klubów województwa śląskiego.

W swojej kategorii wiekowej czterokrotnie okazał się najszybszy i stawał na najwyższym miejscu podium na 50 m st. motylkowym (25,39), 100 m st. dowolnym (52,76), 100 m st. motylkowym (57,26) i na 50 m st. dowolnym  24,07. W kategorii open zwyciężył na 100 m st. dowolnym i dwukrotnie zajmował drugie lokaty na 50 i 100 m st. motylkowym.

Wytworzył: Małgorzata Jackowska - dyrektor szkoły (21 czerwca 2015)
Opublikował: Edyta Rećko (21 czerwca 2015, 18:10:44)
Podmiot udostępniający: II Liceum Ogólnokształcące

Ostatnia zmiana: Edyta Rećko (23 maja 2017, 21:58:34)
Zmieniono: usunięto nazwisko ucznia