Konsultacje nauczycieli w roku szkolnym 2016/2017

KONSULTACJE  Z  RODZICAMI  W  ROKU SZKOLNYM 2016/2017

L.p. Nazwisko i imię Dzień tygodnia Godzina
1. p. Żesławska Dorota piątek 9.45-10.30
2. p.Terka Marcin wtorek 11.45-12.30
3. p.Bekus Kamila wtorek 9.45-10.30
4. p.Bogus Rafał wtorek 11.45-12.30
5. p.Cholewa-Purgał Anna poniedziałek 11.45-12.30
6. p.Denis Sylwia środa 11.45-12.30
7. p.Domagała Karoina poniedziałek 11.45-12.30
8. p.Gendek-Barhoumi Beata poniedziałek 9.45-10.30
9. p.Gurtman Maria czwartek 12.30-13.30
10. p.Jarzabek Łukasz czwartek 9.45-10.30
11. p.Jarząbek Wiesław czwartek 12.40-13.25
12. p.Jeruszka Jarosław wtorek 9.45-10.30
13. p.Jeruszka Urszula wtorek 8.50-9.35
14. p.Jędrzejczyk Krystyna środa 10.50-11.35
15. p.Kornecka-Nalewajka Katarzyna poniedziałek 11.45-12.30
16. p.Korpus Malgorzata czwartek 8.00-8.45
17. p.Kossak-Wąchała Marzena czwartek 11.45-12.30
18. p.Koszyk Beata poniedziałek 9.45-10.30
19. p.Kowalska Anna czwartek 13.20-14.15
20. p.Krawczyk Katarzyna czwartek 8.50-9.35
21. p.Lewicka Agnieszka czwartek 11.45-12.30
22. p.Leśniak Marta piątek 9.45-10.30
23. p.Lutostańska Ewa piątek 10.50-11.35
24. p.Machniewicz Michał środa 9.45-10.30
25. p.Marczewska Magdalena czwartek 12.40-13.25
26. p.Marzec Jolanta poniedziałek 13.30-14.15
27. p.Michałowska Aneta środa 8.50-9.35
28. p.Najman Zbigniew środa 11.45-12.30
29. p.Ociepa Roma czwartek 11.45-12.30
30. p.Olenderek Jolanta poniedziałek 9.45-10.30
31. p.Piaszczyk Monika poniedziałek 10.50-11.35
32. p.Popow Agnieszka poniedziałek 9.45-10.30
33. p.Skrzypczyyk Teresa poniedziałek 10.50-11.35
34. p.Stępień Dariusz czwartek 9.45-10.30
35. p.Stępień Justyna wtorek 10.50-11.35
36. p.Stoińska Magdalena czwartek 8.45-9.35
37. p.Szago-Lalak Elina wtorek 9.45-10.30
38. p.Tałaj Anna wtorek 8.00-8.45
39. p.Stępniak Rafał wtorek 14.20-15.05
40. p.Warta Agata czwartek 10.50-11.35
41. p.Warzecha Agnieszka piątek 8.50-9.35
42. p.Wieczorek Izabela środa 8.00-8.45
43. p.Wieczorek Marcin poniedziałek 10.50-11.30
44. p.Wilczyńska Anetta czwartek 11.45-12.30
45. p.Wilk Katarzyna poniedziałek 8.50-9.35
46. p.Wołkowicka-Joanna piątek 9.45-10.35
47. p.Zielińska-Śmietana Maria wtorek 12.40-13.25
48. p.Zimmerman Iwona czwartek 9.45-10.30
49. p.Zjawiona-Kubicka Dominika czwartek 10.50-11.35
50. p.Wcześniak Barbara poniedziałek 9.45-10.30
51. Ks. Rydz Michał wtorek 10.50-11.35
52. Ks.Więdłocha Wojciech wtorek 13.30-14.15

 

metryczka


Wytworzył: Dyrektor Barbara Gala-Glińska (29 września 2016)
Opublikował: Marcin Terka (29 września 2016, 10:37:39)
Podmiot udostępniający: VII Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 1381